אודותיי

הי, אני שיר יערי. מאז שאני קטנה, אחת התכונות שתמיד הובילו אותי היתה  הסקרנות. רציתי לדעת הכל, להכיר הכל – מבחינתי אם רק היתה דרך לדעת הכל בעולם, הייתי האדם המאושר ביקום. לאורך השנים, המידע שתמיד הכי נהניתי לצרוך הוא זה שהגיע אלי בלי שהייתי צריכה לעבוד בלהבין אותו, בצורה של לימוד חוויתי וכיפי, קצת כמו משחקי ההרפתקאות שהייתי בונה. אלו גם היו הקורסים הכי מעניינים שלקחתי, וגם הכי מועילים, ברמה שאני זוכרת עד היום את האנשים שהעבירו אותם. חוץ ממידע מעניין וחוויתי, אני מרותקת גם מיזמות, חדשנות, ובעיקר מהשאלה מה גורם לאנשים לפעול: מה עומד מאחורי קבלת ההחלטות שלנו, וכמה זה רחוק ממה שלעיתים נראה לנו שחשוב.

מה אני עושה?
לאורך השנים ליוויתי מאות עסקים. מתוכם אני זוכרת במיוחד את אלו שהצליחו בזכות העובדה שהם הביאו את הייחודיות שלהם לידי ביטוי ויצרו משהו חדש ומהפכני בתחומם. מהמקום הזה, פיתחתי לאורך השנים מוצר דיגיטלי ייחודי שנועד לאפשר לבעלי עסקים להשתמש בידע הייחודי שלהם ובניסיון שהם צברו כדי לבנות לעצמם שם, ולהגיע לכמה שיותר אנשים – בלי שהם להשקיע מאמץ פיזי ושעות עבודה מרובות, והכי חשוב – להמשיך לעשות בצורה מלאה בדיוק את מה שהם באמת אוהבים.

מעבר להצלחה המקצועית והעסקית, אם אתם באמת מחויבים לתהליך – אתם הולכים לחזור הביתה עם ארגזים של השראה. התהליך שאנחנועוברים יחד מזכיר לכם למה אתם עושים את מה שאתם עושים, מחדד את הרצון והדרייב לבלוע את העולם, והופך אתכם לחיות של כריזמה ותשוקה. במילים אחרות: אתם תעופו על החיים שלכם.

והכי חשוב מה יש ללקוחות לספר:

פנו אליי

Facebook
WhatsApp
[custom-facebook-feed]